Novinky

My Weigh Ultra BabyScale - MBSC-55 - 25 kg x 2/10g Zobraziť plnú veľkosť

My Weigh Ultra BabyScale - MBSC-55 - 25 kg x 2/10g

Kojenecká váha My Weigh Ultra BabyScale MBSC-55  je moderná váha, ktorá je určená najmä na váženie novorodencov, batoliat alebo menších zvierat. Plnohodnotné ju využijete ale aj v domácnosti, kancelárií alebo v menších podnikoch.

Viac detailov

99,99 €

Má naozaj široké využitie, zákazníci po celom svete (najmä v USA a Kanade) ju úspešne používajú na váženie novorodencov a batoliat, ale aj na váženie menších zvierat, potravín, menších ale aj väčších balíkov, debien alebo listov. Detská digitálna váha Ultra BabyScale MBSC - 55 bola navrhnutá tak, aby vyhovovala všetkým Vaším potrebám aj po vyrastení dieťaťa.

Jej obrovská výhod spočíva v jej univerzálnosti: Po vyrastení dieťaťa ju využijete v kuchyni, pracovní, kancelárii alebo sklade.

Váženie novorodencov alebo menších zvierat:
Digitálne váhy My Weigh Ultra BabyScale MBSC-55 majú nízkoprofilový dizajn, ktorý poskytuje maximálnu bezpečnosť pre dieťa. Navyše obsahuje funkciu HOLD, ktorá uchová odváženú hodnotu. Vďaka tejto praktickej funkcií je možné jednoducho odvážiť pohybujúceho sa novorodenca alebo zvieratko. Táto kojenecká váha má aj vysoko praktický odnímateľný predný panel na 60 cm šnúre, ktorý obsahuje veľkú LCD obrazovku, ako ja ovládacie tlačidla. Pre tento fakt je vhodná pre montáž v jasliach, u detských lekárov ako aj kancelárii.

Váženie listov, balíkov, debien a podobne:
Pokiaľ potrebujete odvážiť balík, debnu alebo podobne, digitálne váhy My Weigh Ultra BabyScale MBSC-55 majú odnímateľný vážiaci podnos. Z tohto dôvodu je možné za pár sekúnd  premeniť detskú váhu na napr. balíkovú, poprípade na kuchynskú váhu.

Na všetky My Weigh digitálne váhy poskytuje výrobca 30 ročnú záruku